Дивани

Показано з 1 по 13 із 13 (1 сторінок)

Ваш ідеальний диван в 4LOFT

Ми в 4LOFT твердо переконані, що дизайн меблів повинен охоплювати всі аспекти: комфорт, стиль, функціональність. Ми знаходимося в авангарді дизайнерських досягнень меблів, тому поєднуємо найкраще і створюємо дивани, які перевершують усі очікування.

Знайдіть свій ідеальний дизайнерський диван у 4LOFT

За статистикою диван використовується від 8 до 10 років. За такі довгі стосунки доводиться багато пережити. Як знайти ідеального «партнера» для сидіння та обіймів, при цьому правильно врахувати розмір кімнати, колір стін і матеріал?

  • Правильний розмір. Надійний спосіб дізнатися, чи поміститься диван в кімнаті або в певному кутку — це зробити заміри приміщення і порівняти їх із габаритами дивану. При купівлі дивану варто лишити трохи простору навколо нього, щоб можна було вільно пересуватися. Враховуйте також габарити висувних ящиків, та розрахуйте, чи вистачить простору при розкладанні дивану. Самим ідеальним варіантом для будь-якого приміщення буде — купити диван на замовлення. Це ідеальний варіант і гарантія, що він відповідатиме габаритним розмірам, кольоровій гамі інтер’єру та вашим особистим перевагам.

Якщо ж ви хочете побачити як новий диван впишеться у вашу кімнату, ви можете скористатися нашою послугою 3-D візуалізації. Це чудовий інструмент, який дозволяє представити даний продукт у дії та його роль в оформленні певного інтер’єру, 

  • Гарний дизайн. Якщо диван має привабливий дизайн, він подобається більшості мешканців будинку, і підходить для багатьох кімнат. Також важливим є вибір оббивного матеріалу. Теплі, чи класичні стримані кольори є популярним вибором — вони виглядають комфортно, чудово поєднуються з сучасними принтами. 
  • Комфорт. Тут може бути багато індивідуальних аспектів: висота сидіння, кут нахилу спинки, рівень м’якості, тощо. Обираючи у нас виготовлення диванів на замовлення ви отримаєте найкращі м’які меблі розроблені за вишуканим дизайном із урахуванням найсучасніших вимог до ергономіки.
  • Міцний матеріал. Кожен вид матеріалу має свої відмінності. Для тканинних чохлів слід дізнатися про стійкість до стирання. Це визначається виробником за так званим методом Мартіндейла. Зразок тканини треться по колу об іншу тканину з певним тиском — так само, як наші штани труться об диван. Чим більше кількість обертів або циклів стирання, тим міцніший матеріал проти зношування.

Де купити диван на замовлення в Україні по найкращій ціні?

Найкращий спосіб дізнатися який дизайнерський диван купити, щоб він відповідав вашим потребам — це зв’язатися з нами електронною поштою за адресою 4loft.manager@gmail.com, або по телефону.  

Зв’яжіться з нами, щоб отримати особисту консультацію від компетентного працівника. Ми також вирахуємо яка буде ціна дивану на замовлення. Також запрошуемо завітати в наш Facebook та Instagram ,щоб скласти власне враження про наші дизайнерські дивани.